BIURO PRASOWE

ZWIERZĘCY DESIGN!

dodana:

Urządzając mieszkanie coraz częściej sięgamy po  oryginalne dodatki i ozdoby nie koniecznie utrzymane w tym samym stylu co całe wnętrze. Ostatnio pojawił się trend, dzięki któremu również w sposób humorystyczny możemy odmienić mieszkanie. Nowoczesne, minimalistyczne pokoje przełamujemy elementami stylu artdeco, glamour czy popart, a wnętrzom klasycznym dodajemy nowoczesny jeden mebel, który nadaje indywidualności mieszkaniu. Uzyskać pożądany efekt możemy wybierając różne ciekawe dodatki jak półki, wieszaki, stoliki kawowe czy ozdoby ścienne o ciekawej formie czy przyciągającej wzrok kolorystyce.

Szukamy więc coraz to bardziej pomysłowych dodatków do naszych mieszkań. Nie wystarczy już wazon czy poduszka albo kolorowe donice czy pled w salonie. Meble i dodatki użytkowe dostają od swoich projektantów coraz to śmielsze kształty, formy i kolory. Designerzy od lat inspirują się sztuką, ciałem ludzkim, a w ostatnim czasie również zwierzętami. W  Le Pukka concept store można zamówić ciekawe dodatki do mieszkania właśnie w zwierzęcej formie m in. od niemieckiej firmy Kare Design. Dostępne są zarówno komiczne obrazy czy plakaty jak i stoliki, fotele, półki ścienne wszystko stworzone w oparciu właśnie o nasze kochane zwierzęta.

Zwierzęcy design również może sprawdzić się w sytuacji, kiedy z różnych przyczyn nie możemy w naszych czterech kątach ugościć np. czworonożnego pupila na stałe!