ZAMÓWIENIA

WYSYŁKA I CZAS DOSTAWY

W przypadku gdy produkt jest dostępny w magazynie głównym wysyłkę produktu realizujemy w przeciągu 7 dni roboczych:

  • - od daty zaksięgowania przelewu na koncie firmy Le Pukka – w przypadku wyboru jednej z proponowanych form płatności z góry
  • - od daty potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji – w przypadku wyboru płatności kurierowi w momencie dostawy.

Produkty dostępne na zamówienie, które nie są dostępne w magazynie - jeżeli zamówiono produkt spoza standardowej oferty Le Pukka, o właściwościach określonych przez klienta w złożonym przez niego zamówieniu, zamówienie realizowane jest w terminie 30 dni, chyba że umowa zawarta między stronami stanowi inaczej. 

W przypadku zamówienia dwóch lub więcej produktów, wysyłane są one po skompletowaniu całości zamówienia, tzn. po dostarczeniu do magazynu głównego ostatniego zamawianego produktu. W powyżej opisanym przypadku termin realizacji nie może przekroczyć 60 dni. Jednakże na życzenie klienta poszczególne produkty mogą być dostarczone osobno w terminach określonych zgodnie ust. 1 i 2 powyżej.

Dostawa - paczki wysłane przez nas nie są dostarczane w soboty, niedziele i święta. Zamówione produkty dostarczamy, za pośrednictwem: firm kurierskich, zewnętrznych firm transportowych oraz własnym środkiem transportu.

Opłata za przesyłkę zależna jest od wagi oraz objętości zakupionego towaru i wybranej formy płatności oraz cennika firm kurierskich, zewnętrznych firm transportowych. Koszty dostawy są wskazywane przy danym produkcie w sklepie on-line, a także w trakcie składania zamówienia. W przypadku gdy transport wykonywany jest własnym środkiem transportu sklepu, koszt wysyłki zostanie ustalony pomiędzy stronami transakcji.

Koszty transportu i wysyłki produktów zakupionych w Le Pukka Concept Store ponosi klient.