AKTUALNOŚCI

WYNAJEM MEBLI NA SESJE ZDJĘCIOWE ORAZ PLANY FILMOWE, CORAZ BARDZIEJ MODNE!

WYNAJEM MODNYCH MEBLI DO REKLAM, SESJI ZDJĘCIOWYCH, NA EVENTY I KONFERENCJE!

Fotel Lounge Chair, jak pisze portal meble.pl, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i jednym z bardziej znanych projektów Charlesa i Ray Eames a zaprojektowany został w… 1956 roku i jest uznawany za klasykę w historii mebli nowoczesnych.
Lounge Chair jest nowoczesną inerpretacją tradycyjnych mebli klubowych. Składa się z trzech wyprofilowanych, drewnianych muszelek połączonych ze sobą przy pomocy elastycznych metalowo-gumowych połączeń. Drewniane muszelki wyłożone są dużymi, grubymi i miękkimi skórzanymi poduchami. Fotel posiada możliwość obracania, a dzięki elastycznym połączeniom drewnianych skorup dobrze dopasowuje się do potrzeb użytkownika.
Fotel Lounge Chair projektu Eames’a obecnie pojawia się jako symbol  luksusu i stabilności w reklamie jednego z Polskich banków.

Nie jest to jedyny mebel, który stał się popularnym w reklamach.

Wszelkie rekordy bije fotel Panton, projektu Wernera Pantona, obecnie produkowany przez firmę Vitra (zdjęcie poniżej).Nadeszła moda na wykorzystywanie klasyki meblarstwa do celów komercyjnych.. i słusznie.

W końcu jest to korzyść dla obu stron! Producenci oryginalnych mebli i dodatków dostają reklamę, a reklamodawcy mogą identyfikować swoją markę z kojarzącym się dobrem luksusowym.

Coraz więcej Agencji reklamowych szuka mebli na wynajem nie tylko do reklam, ale również na małe eventy lub konferencje. Z pytaniami odnoście wynajmu mebli: krzeseł, stołów – najlepiej kierować się bezpośrednio do sklepów posiadających taki asortyment. Problem, z jakim możemy się spotkać, to brak możliwości wynajmu designerskich mebli, ale na pewno jak poszukamy dłużej, znajdziemy sklep dający nam taką możliwość... np. Le Pukka concept store!

Zapraszamy do wynajmu naszych perełek ;-)!