BIURO PRASOWE

WYMARZONY PREZENT ŚLUBNY - TO MOŻLIWE

dodana:

Ślub tuż tuż. Przygotowania idą pełną parą, miejsce na wesele już wybrane, suknia ślubna i garnitur czekają w szafie, ale co odpowiedzieć gościom, gdy pytają o nasz wymarzony prezent? Odpowiedź jest prosta – stwórzmy listę prezentową on-line i ułatwmy im zakup prezentu.

Nie tak dawno, adnotacja o liście prezentowej w zaproszeniu budziła zdziwienie, a para młoda wahała się czy wypada ją robić. Dziś nikogo już nie dziwi, że młodzi mówią o swoich potrzebach, jednocześnie ułatwiając gościom zakup ślubnego prezentu. Jest to doskonałe wyjście naprzeciw wszystkim gościom weselnym – tym bliższym i dalszym, którzy często zupełnie nie wiedzą, co może się przydać młodej parze.

Taki model „prezentu ślubnego” szybkim krokiem idzie do nas z Zachodu i staje się coraz bardziej popularny również w Polsce. - Zaletą listy prezentowej jest to, że możemy wybrać do niej przedmioty zróżnicowane cenowo, aby goście mieli możliwość wyboru nie tylko pod kątem asortymentu, ale również mogli dopasować prezent do swoich możliwości finansowych – doradza Katarzyna Barwińska, właścicielka Le Pukka concept store.

O ile w sklepach stacjonarnych usługa listy prezentowej jest dostępna od jakiegoś czasu, o tyle lista, którą możemy stworzyć on-line wciąż jest na naszym rynku nowością. Możliwość utworzenia internetowej listy prezentowej oferuje m.in. salon z designerskimi artykułami wystroju wnętrz - Le Pukka concept store w swoim wirtualnym sklepie www.lepukka.pl.

Dzięki internetowej liście prezentowej goście mają możliwość zakupu prezentu dla nowożeńców wspólnie ze znajomymi czy rodziną. Mając dostęp do listy na stronie internetowej można podzielić się prezentami według możliwości lub w kilka osób kupić jeden większy prezent. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest możliwość wspólnych zakupów bez względu na miejsce zamieszkania gości weselnych.

Do stworzenia listy prezentowej na stronie www.lepukka.pl wystarczy kilka kliknięć. Gotowy spis prezentów możemy wysłać wszystkim zainteresowanym z poziomu strony internetowej, a w momencie zakupu wybranego przez nas produktu, lista aktualizuje się automatycznie. Jedyne o czym powinni pamiętać goście, to sprawdzenie dostępności danego przedmiotu, aby na pewno zdążyć przed ślubem.

Foto: Shutterstock.com