BIURO PRASOWE

WŁOSKI DESIGN W LE PUKKA

dodana:

Wysoka jakość wykonania, piękny i nowoczesny design oraz oryginalna forma to tylko część zalet produktów znanych na świecie marek Kubikoff, Area DeClic oraz Slide. Od dwóch dni meble tych włoskich producentów dostępne są w Polsce w Le Pukka concept store. Pierwsza z włoskich firm dostępna w Le Pukka concept store to marka Slide. Jest to nowość na Polskim rynku. Firma wytwarza meble z polietylenu. Wyróżniają się one bardzo nowoczesną, wręcz futurystyczną stylistyką, a dodatkowo wzbogacone są oświetleniem LED, które umieszczone jest w meblach i umożliwia ich podświetlenie. Dzięki niemu możemy codziennie zmieniać kolor „obicia” sofy czy fotela. Meble idealnie sprawdzają się zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz w ogrodzie, czy na tarasie.

Kubikoff to kolejna włoska marka, której wysokiej jakości krzesła i fotele możemy nabyć w Le Pukka. Firma  prezentuje bardzo nowoczesne, meble występujące zarówno w żywych barwach jak i transparentne, które możemy ustawić i w domu i na zewnątrz.

DeClic to ostatnia z nowości w Le Pukka. W ofercie są przede wszystkim fotele i sofy w nowoczesnych kształtach i intensywnych kolorach. Ożywią niemal każde wnętrze.