Michał Torzecki Lamy Zobacz większe

Michał Torzecki Lamy

5 500,00 zł

Opis Michał Torzecki Lamy

Michał Torzecki, obraz "Lamy". Michał Torzecki to młody, niezwykle utalentowany artysta, tuż przed stanem wojennym wyemigrował wraz z rodzicami do Stanów Zjednoczonych, gdzie przez pierwsze 20 lat życia wychowywał się w Nowym Jorku, Chicago i Los Angeles. Po powrocie do Polski ukończył Europejską Akademię Sztuk na Wydziale...

Michał Torzecki, obraz "Lamy".

Michał Torzecki to młody, niezwykle utalentowany artysta, tuż przed stanem wojennym wyemigrował wraz z rodzicami do Stanów Zjednoczonych, gdzie przez pierwsze 20 lat życia wychowywał się w Nowym Jorku, Chicago i Los Angeles. Po powrocie do Polski ukończył Europejską Akademię Sztuk na Wydziale Malarstwa. W 2007 roku obronił dyplom w Pracowni prof. Franciszka Starowieyskiego. Zaraz po obronie został asystentem profesora i pracował z nim aż do śmierci mistrza.

Artysta zdobywał doświadczenie biorąc udział w wielu prestiżowych projektach, między innymi pracował na serią rzeźb Magdaleny Abakanowicz w Filadelfii oraz był członkiem pięcioosobowego zespołu instalującego rzeźbę zaprojektowaną przez Franka Gehry dla Instytutu Genetyki Uniwersytetu Princeton im. Carla A. Ichana.

Więcej
90 x 90 cm

Dodatkowe informacje o Michał Torzecki Lamy

Wysyłka - w ciągu 2 dni
Przesyłka - 100 zł

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Michał Torzecki Lamy

Michał Torzecki Lamy

Zobacz również