Edward Dwurnik Inkografia Plac Trzech Kr

740,00 zł

Opis Edward Dwurnik Inkografia Plac Trzech Kr

Edward Dwurnik, inkografia pt.: "Plac Trzech Krzyży". Inkografia jest to forma grafiki powstałej przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań z zakresu technologii cyfrowej. Wysoka gramatura papieru wraz z naturalnie pigmentowanym atramentem gwarantuje przepiękne, nasycone barwy oraz idealnie neutralne odcienie szarości. Dzięki...

Edward Dwurnik, inkografia pt.: "Plac Trzech Krzyży".

Inkografia jest to forma grafiki powstałej przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań z zakresu technologii cyfrowej. Wysoka gramatura papieru wraz z naturalnie pigmentowanym atramentem gwarantuje przepiękne, nasycone barwy oraz idealnie neutralne odcienie szarości. Dzięki zastosowaniu tej nowoczesnej techniki graficznej zachowana jest zarówno odpowiednia trwałość barw, jak i ostrość obrazu. Wykonane są najczęściej w ściśle limitowanych egzemplarzach.

Edward Dwurnik to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i uznanych osobowości polskiej sztuki współczesnej. To również jedyny polski artysta, któremu udało się odnieść międzynarodowy sukces przed transformacją ustrojową w Polsce (udział w prestiżowej ekspozycji nowoczesnej sztuki "documenta 7" w Kassel w 1982 roku). Równolegle z malarstwem uprawia rysunek, collage, grafikę warsztatową i użytkową.

Inkografia oprawiona jest w piękne ramy.

Podana cena dotyczy inkografii w oprawie Standard.

Więcej
20 x 30 cm

Dodatkowe informacje o Edward Dwurnik Inkografia Plac Trzech Kr

Wysyłka - w ciągu 2 dni
Przesyłka - 20 zł

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Edward Dwurnik Inkografia Plac Trzech Kr

Edward Dwurnik Inkografia Plac Trzech Kr

Zobacz również