Stołek Paris

249,00 zł

Opis Stołek Paris

Stołek barowy Paris wykonany jest z metalu malowanego proszkowo. Francuski klasyk – to krzesło spotkasz nie tylko w paryskich kafejkach czy barach. Obecnie jest ono często spotykane w naszych własnych domowych jadalniach, gdzie duży stół z surowego drewna zajmuje najważniejsze miejsce, a krzesła idealnie...

Stołek barowy Paris wykonany jest z metalu malowanego proszkowo. Francuski klasyk – to krzesło spotkasz nie tylko w paryskich kafejkach czy barach.

Obecnie jest ono często spotykane w naszych własnych domowych jadalniach, gdzie duży stół z surowego drewna zajmuje najważniejsze miejsce, a krzesła idealnie wpasowują się w charakter wnętrza. Świetnie sprawdzi się także w lokalach użytkowych – podobnie jak we francuskiej stolicy, u nas także panuje moda na minimalistyczny i nowoczesny wystrój.

W tak urządzonym wnętrzu doskonale odnajdą się wszyscy fani prostych projektów.

 Metalowa konstrukcja i prosta, ręcznie formowana bryła to projekt, który zachwyci każdego wielbiciela nowoczesnej sztuki użytkowej. Siedzisko zostało ozdobione  ręcznie formowanymi wgnieceniami i wzmocnione nitami, które dodają surowości i modnego designu.

Krzesło występuje również w wersji niskiej - idealne jako krzesło do jadalni.

 

Produkt dostępny jest w kolorze srebrnym.

 

 

Więcej
40 x 40 x 66 cm

Dodatkowe informacje o Stołek Paris

Wysyłka - w ciągu 7 dni
Przesyłka - 20 zł

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Stołek Paris

Stołek Paris

Zobacz również