Plum

Opis Plum

Hiszpańska marka La Forma - nowość na polskim rynku! Produkty do wyposażenia wnętrza oferowane przez La Forma są innowacyjne, funkcjonalne i zgodne z aktualnymi trendami we wzornictwie. Meble i dodatki są bardzo dobrej jakości, wykonane z dbałością o detale. Zostały zaprojektowane tak, aby pomagać w codziennym domowym...

Hiszpańska marka La Forma - nowość na polskim rynku!

Produkty do wyposażenia wnętrza oferowane przez La Forma są innowacyjne, funkcjonalne i zgodne z aktualnymi trendami we wzornictwie. Meble i dodatki są bardzo dobrej jakości, wykonane z dbałością o detale. Zostały zaprojektowane tak, aby pomagać w codziennym domowym życiu, przyczyniać się do wygodnego wypoczynku ale r&ooacute;wnież cieszyć oko pięknymi i oryginalnymi formami.

Produkt pochodzi z najnowszego katalogu La Forma - Casual, w którym znaleźć można funkcjonalne meble zaprojektowane wedle najnowszych trendów w urządzaniu wnętrz w wygodnych dla użytkowników wersjach.

Stolik kawowy Plum to produkt o delikatnym designie, którego blat jest wykonany z przyciemnionego lub białego, hartowanego szkła, a podstawa o ciekawej formie jest ze stali lakierowanej lub chromowana. Produkt idealnie sprawdzi się nietylko jako element dekoracyjny salonu, ale również wygodny i niezbędny mebel, który ustawić można przy sofie.

Więcej

Dodatkowe informacje o Plum

Wysyłka - w ciągu 14 dni
Przesyłka - 50 zł

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Plum

Plum

Dostępne warianty

 Nazwa:Dostępność:Cena:Raty:
Plum (czarna podstawa)
38 x 120 x 70 cm
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Plum (czarna podstawa)

Produkt: Plum

Wariant: Plum (czarna podstawa)

* Pola wymagane

622,38 zł
Raty BGŻ BNP Paribas S.A.
Plum (chromowana podstawa podstawa)
38 x 120 x 70 cm
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Plum (chromowana podstawa podstawa)

Produkt: Plum

Wariant: Plum (chromowana podstawa podstawa)

* Pola wymagane

747,84 zł
Raty BGŻ BNP Paribas S.A.

Zobacz również