Mikado, La Forma

869,00 zł

Opis Mikado, La Forma

Hiszpańska marka La Forma - nowość na polskim rynku! Produkty do wyposażenia wnętrza oferowane przez La Forma są innowacyjne, funkcjonalne i zgodne z aktualnymi trendami we wzornictwie. Meble i dodatki są bardzo dobrej jakości, wykonane z dbałością o detale. Zostały zaprojektowane tak, aby pomagać w codziennym domowym...

Hiszpańska marka La Forma - nowość na polskim rynku!

Produkty do wyposażenia wnętrza oferowane przez La Forma są innowacyjne, funkcjonalne i zgodne z aktualnymi trendami we wzornictwie. Meble i dodatki są bardzo dobrej jakości, wykonane z dbałością o detale. Zostały zaprojektowane tak, aby pomagać w codziennym domowym życiu, przyczyniać się do wygodnego wypoczynku ale również cieszyć oko pięknymi i oryginalnymi formami.

Produkt pochodzi z najnowszego katalogu La Forma - Casual, w którym znaleźć można funkcjonalne meble zaprojektowane wedle najnowszych trendów w urządzaniu wnętrz w wygodnych dla użytkowników wersjach.

Stolik kawowy Mikado to produkt o delikatnym lecz charakterystycznym designie. Blat jest hartowanego, przezroczystego szkła, a podstawa o ciekawej formie jest z chromowanej stali. Produkt idealnie sprawdzi się nietylko jako element dekoracyjny salonu, ale również wygodny i niezbędny mebel, który ustawić można przy sofie. Stolik Mikado z pewnością będzie przyciągał uwagę!

Więcej
38 x 90 x 90 cm

Dodatkowe informacje o Mikado, La Forma

Wysyłka - w ciągu 14 dni
Przesyłka - 50 zł

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Mikado, La Forma

Mikado, La Forma

Zobacz również