Lime

506,00 zł

Opis Lime

Hiszpańska marka La Forma - nowość na polskim rynku! Produkty do wyposażenia wnętrza oferowane przez La Forma są innowacyjne, funkcjonalne i zgodne z aktualnymi trendami we wzornictwie. Meble i dodatki są bardzo dobrej jakości, wykonane z dbałością o detale. Zostały zaprojektowane tak, aby pomagać w codziennym domowym...

Hiszpańska marka La Forma - nowość na polskim rynku!

Produkty do wyposażenia wnętrza oferowane przez La Forma są innowacyjne, funkcjonalne i zgodne z aktualnymi trendami we wzornictwie. Meble i dodatki są bardzo dobrej jakości, wykonane z dbałością o detale. Zostały zaprojektowane tak, aby pomagać w codziennym domowym życiu, przyczyniać się do wygodnego wypoczynku ale również cieszyć oko pięknymi i oryginalnymi formami.

Produkt Lime pochodzi z najnowszego katalogu La Forma - Casual, w którym znaleźć można funkcjonalne meble zaprojektowane wedle najnowszych trendów w urządzaniu wnętrz w wygodnych dla użytkowników wersjach.

Stolik kawowy Lime to bardzo oryginalny produkt o charakterystycznym designie. Blat jest z hartowanego szkła, a podstawa o ciekawej formie jest z cienkich elementów z chromowanej stali. Produkt idealnie sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu jako element dekoracyjny salonu, ale również wygodny i niezbędny mebel, który ustawić można przy sofie czy wygodnym fotelu.

Więcej
50 x 52 x 52 cm

Dodatkowe informacje o Lime

Wysyłka - w ciągu 28 dni
Przesyłka - 50 zł

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Lime

Lime

Zobacz również