Sofa MODUŁOWA Classic

8 530,00 zł

Opis Sofa MODUŁOWA Classic

Twórcy marki Prostoria (dawniej Kvadra) przywiązują ogromną wagę do szczegółów, doboru wyselekcjonowanych materiałów i komponentów mebli oraz wyboru technologii wykonania sof i foteli. Firma współpracuje z wyselekcjonowanymi z rynku dostawcami, którzy podzielaną ich ogromne...

Twórcy marki Prostoria (dawniej Kvadra) przywiązują ogromną wagę do szczegółów, doboru wyselekcjonowanych materiałów i komponentów mebli oraz wyboru technologii wykonania sof i foteli. Firma współpracuje z wyselekcjonowanymi z rynku dostawcami, którzy podzielaną ich ogromne zaangażowanie na rzecz utrzymania wysokiej jakości i dbałości o detale

Classic to sofa modułowa o prostym, klasycznym designie. Design jest ponadczasowy i powielany przez najlepszych na świecie producentów mebli!

Wykonanie: do wypełnienia siedziska używana jest wysoka i elastyczna pianka o dużej odporności, o właściwościach przeciwalergicznych, niezawierająca żadnych szkodliwych substancji chemicznych. Poduszki, jako integralna część sof są wypełnione pianką z recyklingu i bawełny chłonnej.

WARIANTY: Moduły siedziska występują w dwóch szerokościach: 83 i 103 cm, a ich głębokość równa 100 cm umożliwia komfortowy wypoczynek i relaks.

Sofa dostępna jest w wielu tkaninach i skórach.

CENA DOTYCZY PRODUKTU W PODSTAWOWEJ WERSJI TKANINY: A o podanym wymiarze.

Dostępna sofa z funkcją spania.

Więcej
283x100x67 cm

Dodatkowe informacje o Sofa MODUŁOWA Classic

Wysyłka - w ciągu 35 dni
Przesyłka - 100 zł

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sofa MODUŁOWA Classic

Sofa MODUŁOWA Classic

Zobacz również