Sofa Cubed Wood

5 870,00 zł

Opis Sofa Cubed Wood

Jedna z nowocześniejszych kanap wyróżniająca się oryginalnością dzięki połączeniu wygody z lekką, elegancką formą. Idealnie sprawdzi się w salonie lub pokoju. Drewniany akcent sprawi, że...
Jedna z nowocześniejszych kanap wyróżniająca się oryginalnością dzięki połączeniu wygody z lekką, elegancką formą. Idealnie sprawdzi się w salonie lub pokoju. Drewniany akcent sprawi, że sofa wpasuje się do pomieszczeń w stylu skandynawskim oraz nowoczesnych projektów. Sofa będzie stanowić wyjątkowy akcent wnętrz o ciepłej kolorystyce.

Dane techniczne:
Stelaż wykonany z metalu,
Nogi z drewna olchowego,
Obicie wykonane z tkaniny.

Sofa Cubed z drewnianą podstawą projketu Olivera Weissa Krogha i Pera Weissa. Klasyczna stylistyka oraz starannie wyprofilowana forma zagłówka pozwoli na komfortowe użytkowanie mebla. Kompaktowa sofa, która sprawdzi sie w małych pomieszczeniach. Z ławtością można ją rozłożyć i stworzyć gładką powierzchnię do spania dla swoich gości.

Próbniki tkanin dostepne w Showroomie na ulicy Solec 58/60 w Warszawie.

Ten produkt wykonywany jest specjalnie dla Ciebie, nie podlega zwrotowi.więcej
Wysokość
67cm cm
Szerokość
147cm cm
Głębokość
96cm cm

PLIKI DO POBRANIA:

Dodaj do listy życzeń

Wysyłka - 4 tygodnie
Przesyłka - 150 zł

Data sheet

Wysokość67cm
Szerokość147cm
Głębokość96cm
Wysyłka28

Opinie

Napisz opinię

Sofa Cubed Wood

Sofa Cubed Wood

Jedna z nowocześniejszych kanap wyróżniająca się oryginalnością dzięki połączeniu wygody z lekką, elegancką formą. Idealnie sprawdzi się w salonie lub pokoju.

Zobacz również