Sofa Elegance

4 841,55 zł

Opis Sofa Elegance

Sofa Elegance jest klasyką designu. Doskonale odnajdzie się we wnętrzu klasycznym jak i nowoczesnym. Jej prosta forma będzie idealnie wyglądać w domowym zaciszu, ale także w lokalu użytku publicznego - jak na przykład w poczekalni, lobby, czy gabinecie.  Sofa Elegance to komfort w mniejszym i delikatniejszym...

Sofa Elegance jest klasyką designu. Doskonale odnajdzie się we wnętrzu klasycznym jak i nowoczesnym. Jej prosta forma będzie idealnie wyglądać w domowym zaciszu, ale także w lokalu użytku publicznego - jak na przykład w poczekalni, lobby, czy gabinecie. 

Sofa Elegance to komfort w mniejszym i delikatniejszym wydaniu. Wypełnienie siedziska naturalnym pierzem oraz duże poduchy dostępne w komplecie, zapewniają pełną wygodę.

Sofa dostępna jest w wielu tkaninach i skórach.

CENA DOTYCZY PRODUKTU W TKANINIE 'C'.

Twórcy marki Prostoria (dawniej Kvadra) przywiązują ogromną wagę do szczegółów, doboru wyselekcjonowanych materiałów i komponentów mebli oraz wyboru technologii wykonania sof i foteli. Firma współpracuje z wyselekcjonowanymi z rynku dostawcami, którzy podzielaną ich ogromne zaangażowanie na rzecz utrzymania wysokiej jakości i dbałości o detale.

Więcej
160x90x80cm

Dodatkowe informacje o Sofa Elegance

Wysyłka - w ciągu 35 dni
Przesyłka - 100 zł

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sofa Elegance

Sofa Elegance

Zobacz również