AKTUALNOŚCI

Sofy Befame prosto z Polski

Logo

Beskidzkie Fabryki Mebli to firma z ponad 40-letnią tradycją w produkcji mebli, osadzona w przemysłowych tradycjach Bielska-Białej. 
Hale produkcyjne to 40 tys m2 powierzchni produkcyjnej, zlokalizowane są na terenie byłych fabryk maszyn włókienniczych u podnóza Beskidów. Od przeszło 20 lat  firma tworzy wysokiej jakości meble tapicerowane, łącząc doświadczenie wybitnych rzemieślników z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego.

Marka Befame powstała w 2018 roku , a w jej sukces jako pierwsi uwierzyliśmy MY - zespół Le Pukka! Dlatego niezmiernie się cieszymy, że sofy Befame tak świetnie się przyjęły wśród Klientów w całej Polsce!

Marka Befame stawia
 na innowacyjność, komfort oraz niebanalny design. Polscy projektanci starają się spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego zaproponowane wzory są nie tylko ponadczasowe, ale także doskonale wykonane, dopracowane w każdym szczególe.

Befame_Anton

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów mniejszych mieszkań marka Befame świetnie poradziła sobie z zaprojektowaniem sof i narożników z funkcją spania! Bestseller'owe modele rozkładane do spania to Narożnik Moon (w wielu wariantach wymiarów) , Sofa MoonSofa Carmen oraz Narożnik Bullet, który posiada także regulowane zagłówki!

Bullet

Dla Klientów, którym nie zależy na funkcji spania Befame przygotowało niepowtarzalną i bardzo wygodną sofę Belavio,która występuje w bardzo wielu rozmiarach! 

Belavio

Możemy wybierać spośród wielu tkanin oraz kolorów, choć najpopularniejszą tkaniną ostatnich miesięcy jest zdecydowanie tkanina French Velvet!
Kolor? Granatowy, zielony i pudrowy róż - to hity 2019 roku :-)

Zobacz meble Befame