Szafka RTV Easy

2 433,00 zł

Opis Szafka RTV Easy

Szafka RTV Easy to minimalistyczny mebel z czterema szufladami, które kryją sporo miejsca wewnątrz. Po środku wnęka na sprzęt RTV. Całość wsparta jest na cokole ze stali szlachetnej szczotkowanej....
Szafka RTV Easy to minimalistyczny mebel z czterema szufladami, które kryją sporo miejsca wewnątrz. Po środku wnęka na sprzęt RTV. Całość wsparta jest na cokole ze stali szlachetnej szczotkowanej. Górna cześć posiada zmienne oświetlenie, które można regulować za pomocą dołączonego pilota. Designerski stolik RTV o nieco futurystycznym stylu.
Szafka RTV Easy świetnie sprawdzi się jako miejsce na domowe centrum rozrywki. Można w niej zagospodarować wiele miejsca. Znajdzie się tu miejsce na telewizor, konsole do gier, książki czy gazety.
więcej
Wysokość
57 cm
Szerokość
200 cm
Głębokość
40 cm

Dodaj do listy życzeń

Negocjuj cenę

Wysyłka - 2 tygodnie
Przesyłka - 100 zł

Data sheet

Wysokość 57
Szerokość 200
Głębokość 40
Wysyłka 14
Materiał MFD
Nogi chrom
Lakier połysk
Wysokość do 75 cm

Produkty podobne

Najbardziej popularne

Ostatnio przeglądane

Opinie

Napisz opinię

Szafka RTV Easy

Szafka RTV Easy

Szafka RTV Easy to minimalistyczny mebel z czterema szufladami, które kryją sporo miejsca wewnątrz. Po środku wnęka na sprzęt RTV. Całość wsparta jest na cokole ze stali szlachetnej szczotkowanej. Górna cześć posiada zmienne oświetlenie, które można regulować za pomocą dołączonego pilota. Designerski stolik RTV o nieco futurystycznym stylu.