Kredens BARBIER, czarny

4300022

3 199,00 zł

Opis Kredens BARBIER, czarny

Kredens BARBIER marki ZUIVER stylizowany na vintage to harmonijne połączenie lekkiej formy z solidnym wykonaniem. Góra i dolna część mebla powstała z dębowego, czarnego forniru – płyty MDF o...

Kredens BARBIER marki ZUIVER stylizowany na vintage to harmonijne połączenie lekkiej formy z solidnym wykonaniem. Góra i dolna część mebla powstała z dębowego, czarnego forniru – płyty MDF o grubości 18 milimetrów. Drzwi i stabilne nogi podtrzymujące konstrukcję również wyprodukowano z lakierowanego dębu. Model wyposażono w dwie półki z hartowanego szkła o grubości 6 milimetrów, których wysokość można regulować wedle zapotrzebowania. Maksymalne obciążanie każdej szklanej półki to 10 kilogramów, a maksymalnie obciążenie całej konstrukcji – 40 kilogramów. Model posiada otwór wentylacyjny i na kabel w obu przedziałach.
W przypadku braku towaru w magazynie producenta czas realizacji może się wydłużyć.
Dane techniczne:
Wymiary: 120x40x57,5 cm
Wysokość nóg: 27,5 cm
Grubość blatu: 18 mm

więcej
Szerokość
120 cm
Głębokość
40 cm

Dodaj do listy życzeń

Negocjuj cenę

Wysyłka - 3 tygodnie
Przesyłka - 100 zł

Data sheet

Wysokość 57,5
Szerokość 120
Głębokość 40
Wysyłka 21
Materiał MFD
Nogi drewno
Lakier mat
Wysokość do 75 cm

Produkty podobne

Najbardziej popularne

Ostatnio przeglądane

Opinie

Napisz opinię

Kredens BARBIER, czarny

Kredens BARBIER, czarny

Kredens BARBIER marki ZUIVER stylizowany na vintage to harmonijne połączenie lekkiej formy z solidnym wykonaniem. Góra i dolna część mebla powstała z dębowego, czarnego forniru – płyty MDF o grubości 18 milimetrów.