AKTUALNOŚCI

RELACJA Z WARSZTATÓW W LE PUKKA CONCEPT STORE

Pierwsza część spotkania – wspólna dla wszystkich uczestników dotyczyła prezentacji magazynu „M jak mieszkanie”, którą poprowadziła redaktor naczelna miesięcznika Agnieszka Gruszczyńska-Hyc. Następnie właścicielka Le Pukka concept store – Katarzyna Barwińska wspólnie z Dariuszem Witczakiem, architektem, właścicielem SZUSZUdesign opowiedzieli o trendach w urządzaniu wnętrz.

Druga część polegała na indywidualnych konsultacjach z ekspertami:

Katarzyną Barwińską – właścicielką Le Pukka, która pomagała uczestnikom dobrać meble do wnętrza oraz informowała o nowinkach i ciekawych rozwiązaniach na rynku wnętrzarskim.
Dariuszem Witczakiem – architektem SZUSZUdesign, który na papierze planował i odmieniał wnętrza uczestników oraz doradzał optymalne rozwiązania jakie warto wziąć pod uwagę przy zmianie wnętrza lub wykańczaniu nowego.
Karoliną Klepacką – stylistka wnętrz „M jak mieszkanie”, Agnieszką Gruszczyńską-Hyc – redaktor naczelną „M jak mieszkanie”, które wspólnie z dziennikarkami z redakcji doradzały jakie kolory dobrać do wnętrza oraz o jakie dodatki warto zadbać, aby mieszkanie było nie tylko funkcjonalne ale również przytulne i stylowe.

Indywidualne konsultacje przebiegały w miłej atmosferze i zakończyły się przed godziną 21.00. 

Każdy z uczestników na zakończenie otrzymał upominki: najnowsze numery miesięcznika „M jak mieszkanie” oraz kartę rabatową do Le Pukka concept store.

Serdecznie dziękujemy Bang&Olufsen Sadyba za wypożyczenie telewizora B&O Play V1 na potrzeby przeprowadzenia prezentacji podczas warsztatów.

O warsztatach będzie można również przeczytać w najnowszym – styczniowym numerze „M jak mieszkanie”.