Puf 3angle

1 999,00 zł

Opis Puf 3angle

Twórcy marki Prostoria przywiązują ogromną wagę do szczegółów, doboru wyselekcjonowanych materiałów i komponentów mebli oraz wyboru technologii wykonania sof i foteli. Firma współpracuje z wyselekcjonowanymi z rynku dostawcami, którzy podzielaną ich ogromne zaangażowanie...

Twórcy marki Prostoria przywiązują ogromną wagę do szczegółów, doboru wyselekcjonowanych materiałów i komponentów mebli oraz wyboru technologii wykonania sof i foteli. Firma współpracuje z wyselekcjonowanymi z rynku dostawcami, którzy podzielaną ich ogromne zaangażowanie na rzecz utrzymania wysokiej jakości i dbałości o detale.

Projekt 3angle przenosi inną perspektywę na konwencjonalną wersję fotela, sofy i pufa. Geometryczne kształty produktów z tej linii, oparte na kształcie trójkąta, nadają im niemal krystalicznej formy. Każdy miłośnik designu zachwyci się kształtem mebli z tej linii, a wszyscy ceniący sobie komfort odnajdą w nich wygodę.

Wykonanie: do wypełnienia siedziska pufa używana jest wysoka i elastyczna pianka o dużej odporności, o właściwościach przeciwalergicznych, niezawierająca żadnych szkodliwych substancji chemicznych. Produkt sprawdzi się również jako wygodny podnóżek.

Produkt zaprojektowany przez firmę "Grupa".

Fotel dostępny jest w różnych kolorach tkanin i wariantach skór.

Cena dotyczy fotela w tkaninie kategorii Y.

Więcej
75 x 85 x 39 cm

Dodatkowe informacje o Puf 3angle

Wysyłka - w ciągu 35 dni
Przesyłka - 100 zł

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Puf 3angle

Puf 3angle

Zobacz również