Kategorie
Marka
Wysyłka

Pufy i ławki

  Pufy i ławki

  Pokazuje 1 - 86 z 86 elementów

  Produkty

  Miękkie, przytulne, nowoczesne lub stylizowane na takie sprzed wielu lat. O siedzisku z miękką poduchą, niewielkie, ale bardzo przydatne dodatki do wnętrza czyli pufy i ławeczki. Są pikowane, obite wełną, zamszem, pluszem, ze skóry, futra, a nawet z tworzywa sztucznego. Znaleźć je można niemal w każdym domu. Gdzie? W naj...

  Miękkie, przytulne, nowoczesne lub stylizowane na takie sprzed wielu lat. O siedzisku z miękką poduchą, niewielkie, ale bardzo przydatne dodatki do wnętrza czyli pufy i ławeczki. Są pikowane, obite wełną, zamszem, pluszem, ze skóry, futra, a nawet z tworzywa sztucznego. Znaleźć je można niemal w każdym domu. Gdzie? W najważniejszym pomieszczeniu, czyli w salonie i przedpokoju! 

  Prezentujemy bogartą ogatą ofertę małych mebli tapicerowanych idealnych w mieszkaniu jako dodatkowe siedzisko czy podnóżek. Ławeczki i pufy do pokoju dziennego lub dziecięcego, do domowego biura, sypialni, gabinetu lub przedpokoju. Propozycje w różnych stylach, zarówno od polskich marek jak i światowych producentów mebli tapicerowanych.

  Więcej