Pufy i ławki

Wczytaj następną stronę
Pokazuje 1 - 32 z 85 elementów

Produkty

Miękkie, przytulne, nowoczesne lub stylizowane na takie sprzed wielu lat. O siedzisku z miękką poduchą, niewielkie, ale bardzo przydatne dodatki do wnętrza czyli pufy i ławeczki. Są pikowane, obite wełną, zamszem, pluszem, ze skóry, futra, a nawet z tworzywa sztucznego. Znaleźć je można niemal w każdym domu. Gdzie? W naj...

Miękkie, przytulne, nowoczesne lub stylizowane na takie sprzed wielu lat. O siedzisku z miękką poduchą, niewielkie, ale bardzo przydatne dodatki do wnętrza czyli pufy i ławeczki. Są pikowane, obite wełną, zamszem, pluszem, ze skóry, futra, a nawet z tworzywa sztucznego. Znaleźć je można niemal w każdym domu. Gdzie? W najważniejszym pomieszczeniu, czyli w salonie i przedpokoju! 

Prezentujemy bogartą ogatą ofertę małych mebli tapicerowanych idealnych w mieszkaniu jako dodatkowe siedzisko czy podnóżek. Ławeczki i pufy do pokoju dziennego lub dziecięcego, do domowego biura, sypialni, gabinetu lub przedpokoju. Propozycje w różnych stylach, zarówno od polskich marek jak i światowych producentów mebli tapicerowanych.

Więcej