AKTUALNOŚCI

PIERWSZE URODZINY LE PUKKA CONCEPT STORE – RELACJA

Pięknie urządzone wnętrza, ekspozycja nowoczesnego sprzętu AGD i RTV do tego klimatyczna muzyka oraz pyszne drinki. 30 maja br. odbyły się I urodziny Le Pukka concept store. Mogliśmy je świętować wspólnie z naszymi gośćmi – ludźmi ze świata designu, biznesu, mody, sztuki, teatru oraz z dziennikarzami branżowymi.

W dniu 30 maja 2012 roku Le Pukka concept store zmieniła się nie do poznania. Przy ulicy Solec 58/60, gdzie codziennie przez wielkie witryny możemy podziwiać piękne meble i dodatki do domu stanął duży biały namiot… A w nim pierwsze, co rzucało się w oczy to ekspozycja trzech pięknych, designerskich lodówek marki SMEG utrzymanych w stylu lat 50-tych – jednego z partnerów naszego eventu. 

Podczas I urodzin Le Pukka goście mogli degustować kolorowe, pyszne napoje serwowane przez barmanów znanej marki Finlandia oraz testowali nowego drinka w puszce Finlandia Frost. Kolorowe drinki nienagannie podane i dopracowane w szczegółach idealnie pasowały do nowoczesnych wnętrz Le Pukka.

Na naszych urodzinach na ekspozycji nie mogło zabraknąć naszych nowych pięknych krzeseł Kubikoff, które przyjechały prosto z Włoch.

Jednym z naszych partnerów był portal Domideco - serwis wnętrzarski, którego użytkownicy mają możliwość skorzystania z wygodnych i intuicyjnych w obsłudze narzędzi, dzięki którym łatwo przejdą drogę od inspiracji do realizacji wymarzonego wnętrza. 

Po wejściu do Le Pukka concept store spotkaliśmy się z piękną aranżacją sprzętu RTV. Mowa tutaj 

o naszym kolejnym partnerze marce Bang&Olufsen, która w nasze wnętrza idealnie wkomponowała swoje najnowsze perełki – nowy telewizor B&O V1, stację do iPada Beoplay A3, bezprzewodowe głośniki do iPhona Beoplay A8 oraz nowe wersje kolorystyczne głośników Beolit 12. Sprzęt wzbudził duże zainteresowanie, a goście chętnie testowali najnowsze produkty i podziwiali ich wysoką jakość wykonania i nowoczesny design.

Około godziny 22, gdy już większość gości przybyła właścicielka Le Pukka – Katarzyna Barwińska ogłosiła loterię wizytówkową, podczas której do wygrania byłu cenne nagrody od partnerów eventu tj. od marek Smeg (Dombianco) oraz Bang&Olufsen.

Wśród naszych urodzinowych gości (których było około 130 osób) byli nasi przyjaciele, klienci Le Pukka, architekci, dziennikarze z magazynów i portali  kobiecych i wnętrzarskich, fotoreporterzy, muzycy i aktorzy, osoby zajmujące się modą itp.. Odwiedzili nas również Rafał Bryndal i Andrzej Chyra. 

O oprawę muzyczną eventu zadbał z powodzeniem Tymon Bryndal, który jazzowo-funkową muzyką wprawił w dobry nastrój naszych gości.