BIURO PRASOWE

PIĘKNE PREZENTY OD LE PUKKA!

dodana:

Dobór trafionego prezentu dla młodej pary lub znajomych na nowe mieszkanie to spore wyzwanie. Każdy głowi się jak może, a później często okazuje się, że upominki albo są nietrafione i niepotrzebne albo dublują się. Co zrobić żeby uniknąć takich sytuacji? Odpowiedzią na to może być lista prezentowa.

Le Pukka concept store – miejsce gdzie spotykamy się z pięknymi, nowoczesnymi meblami i dodatkami do domu oraz fachowym doradztwem, milą muzyką i pyszną kawą. Od niedawna na stronie internetowej concept store’u (www.lepukka.pl) mamy możliwość utworzenia listy prezentowej, na której mogą znaleźć się wszystkie rzeczy, które chcielibyśmy otrzymać od naszych gości w dniu ślubu, parapetówki czy urodzin. Dzięki temu pomożemy naszym znajomym, rodzinie i krewnym w doborze prezentu, zaoszczędzimy ich czas i podpowiemy dokładnie co nam się podoba.

Stworzenie listy prezentowej jest bardzo proste. Ze strony internetowej www.lepukka.pl wybieramy zakładkę „Pomysł na prezent”. Tam wybieramy „listę prezentową”, nazywamy ją i opisujemy wedle swoich potrzeb. Rzeczy nas interesujące wyszukujemy w sklepie internetowym i dodajemy je do listy jednym kliknięciem. Gotowy spis prezentów wraz z informacją o cenie i dostępności towaru można wysłać za pośrednictwem strony www.lepukka.pl do swoich gości. Lista sama aktualizuje się 
w momencie, gdy ktoś wybierze i zakupi wybrany przez nas towar.

– Pamiętajmy, aby do listy prezentowej dodawać produkty zróżnicowane cenowo, aby goście mieli możliwość wyboru nie tylko pod kątem asortymentu, ale również mogli dopasować prezent do swoich możliwości finansowych – doradza Katarzyna Barwińska, właścicielka Le Pukka concept store. Wszystkim zagubionym w nowoczesnych formach pomożemy utworzyć listę prezentów, tak aby dodatki i elementy wystroju wnętrza pasowały do siebie – dodaje.