Simple

650,00 zł

Opis Simple

Donica podświetlana LED doskonale nadaje się do zdobienia wnętrz jak i przestrzeni zewnętrznych takich jak patio, balkon taras czy trawnik. Posiada wiele funkcji: zdobi, nadaje charakter wnętrza i ogrodu, podtrzymuje rośliny, ale przede wszystkim świeci! Może służyć jako lampa ogrodowa, przytulna lampa wewnętrzna lub po...

Donica podświetlana LED doskonale nadaje się do zdobienia wnętrz jak i przestrzeni zewnętrznych takich jak patio, balkon taras czy trawnik. Posiada wiele funkcji: zdobi, nadaje charakter wnętrza i ogrodu, podtrzymuje rośliny, ale przede wszystkim świeci!

Może służyć jako lampa ogrodowa, przytulna lampa wewnętrzna lub po przykryciu szklanym blatem – jako podświetlany stolik.

Nowoczesne donice LED mają wbudowany odpływ wody, co umożliwia hodowanie w nich żywych roślin wymagających podlewania.

Oświetlenie zapewnia 20 diod LED zamontowanych w podstawie. Donice te są mrozoodporne, posiadają własne zasilanie 110-220V, więc można je podłączyć do zwykłego gniazdka lub przedłużacza ogrodowego. Donice wykonane są z białego tworzywa z opcją światła jednokolorowego bądź zmiennego ustawianego za pomocą pilota (dostępne 7 kolorów). W zestawie znajduje się zasilacz i przewód (łączna długość 4m).

Łatwe w konserwacji – do usunięcia zabrudzeń wystarczy zwykły płyn do mycia naczyń lub mleczko kuchenne.

Więcej
40 x 30 x 22 cm

Dodatkowe informacje o Simple

Wysyłka - w ciągu 10 dni
Przesyłka - 50 zł

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Simple

Simple

Zobacz również