Nowoczesne mieszkanie w bieli i beżach

Nowoczesny apartament utrzymany jest w stonowanej kolorystyce – przeważa w nim biel oraz odcienie brązu i beżu.  Zaprojektowany tak, by w stu procentach odpowiadał jego mieszkańcom.

W całym mieszkaniu przewija się motyw drewna. Nawet kuchnia, w której przeważa biel, posiada drewniane dodatki – takie jak sprytnie ukryta półeczka na książki czy ściana nad zlewem. Zamiast dużego stołu, mamy mniejszy z ciekawą podstawą oraz stołki barowe Paris.

Jadalnia, która jest częścią salonu, składa się z dużego, drewnianego stołu oraz kompletu klasycznych krzeseł. W tej roli świetnie odnajdzie się stół Primal Wood marki Metaform oraz krzesła Dant od La Formy.

Salon, składający się głównie z dużej sofy marki Prostoria, jest przestronny i praktyczny. Nie ma w nim niepotrzebnych mebli i dodatków. Oprócz mieszczącej wielu gości sofy Match, w salonie znajduje się stolik kawowy – nowoczesny model 4angle, także marki Prostoria, oraz półki ścienne. Te z powodzeniem mogą zostać zastąpione przez regał Multishelf.

Sypialnia, która  jest oddzielnym pomieszczeniem, to klasyczne połączenie szarości, bieli i drewna. Pod ścianą znajduje się małe domowe biuro, składające się  z biurka i wygodnego krzesła.

To idealne mieszkanie dla młodego małżeństwa, które orientuje się w bieżących trendach i nade wszystko ceni sobie wygodę i  praktyczność, nie zapominając jednak o stylowych dodatkach.

Meble pasujące do tego wnętrza

Sofa Match

10 307 zł

Krzesło Chess

679 zł

Komoda Stripes

9 650 zł

Lampa podłogowa Belfast

1 343 zł

Konsola Rectangle

2 650 zł

Stołek Paris

249 zł

Stół Primal wood, 6 Krzeseł Dant

8 724,32 zł

Stolik kawowy 4Angle

2 806 zł

Regał Multishelf wood

9 450 zł

Lampa Etoile

2 370 zł

Lampa Lindos

547 zł

Lampa Ginger

2 650 zł

Fotel Doulton Vintage

1 322 zł

Biurko Sauk

1 217 zł

Lampa Diamond

639,10 zł

Stolik kawowy Origami

2 476 zł

homefeatured is not install. Please Install homefeatured Module.