Nori

2 040,00 zł

Opis Nori

Hiszpańska marka La Forma - nowość na polskim rynku! Produkty do wyposażenia wnętrza oferowane przez La Forma są innowacyjne, funkcjonalne i zgodne z aktualnymi trendami we wzornictwie. Meble i dodatki są bardzo dobrej jakości, wykonane z dbałością o detale. Zostały zaprojektowane tak, aby pomagać w codziennym domowym...

Hiszpańska marka La Forma - nowość na polskim rynku!

Produkty do wyposażenia wnętrza oferowane przez La Forma są innowacyjne, funkcjonalne i zgodne z aktualnymi trendami we wzornictwie. Meble i dodatki są bardzo dobrej jakości, wykonane z dbałością o detale. Zostały zaprojektowane tak, aby pomagać w codziennym domowym życiu, przyczyniać się do wygodnego wypoczynku ale również cieszyć oko pięknymi i oryginalnymi formami.

Stół Nori pochodzi z najnowszego katalogu La Forma - Comer, w którym znaleźć można meble do wyposażenia jadalni zaprojektowanene wedle najnowszych trendów w urządzaniu wnętrz.

Nori to piękny, oryginalny, okrągły stół, który nada charakter nie jednej jadalni lub kuchni z miejscem do spożywania posiłków. Stół wykonany jest z białego pomalowanego na biały mat blatu z MDF'u, a opiera się na ciekawie ustawionych drewnianych, dębowych nogach.

Więcej
średnica 120 cm, wys. 75 cm

Dodatkowe informacje o Nori

Wysyłka - w ciągu 5 tygodni
Przesyłka - 100 zł

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Nori

Nori

Zobacz również