KONTAKT

NASI PARTNERZY

Producent szyb dekoracyjnych, paneli kuchennych, balustrad szklanych, dzwi. Każdy klient na hasło Le Pukka otrzyma 3% rabatu na wszystkie produkty i usługi. W Le Pukka Concept Store można też obejrzeć próbki materiałów z jakich Glas Decorator wykonuje swoje projekty.

LUCO to specjaliści od wykańczania wnętrz. Ta firma m.in. wyremontowała lokal, w którym teraz znajduje się Le Pukka Concept Store. LUCO zajmuje się też transportem i montażem mebli i oświetlenia, które u nas kupujecie. Jedyna firma remontowa, która możemy polecić! www.Luco.com.pl  Michał Łukowski tel.: 698 538 785

Prostoria (dawniej Kvadra) to chorwacka marka, która na rynku istnieje od 2010 roku. Mimo krótkiej historii, oferta firmy znalazła już swoich wielbicieli w świecie, a produkty zdążyły podbić serca znawców designu. Firma stała się posiadaczem wielu prestiżowych nagród między innymi Reddot Design Avard 2012, 2014 i 2015 oraz Interior Innovation Award 2014 i 2015. www.Kvadra.pl

Design-Store.com.pl to sklep internetowy, w którym znajdziecie meble inspirowane najbardziej znanymi klasycznymi projektami.

Plan Wnętrza to projekt stworzony dla architektów i projektantów wnętrz. Jest to grupa firm, które specjalizują się w wielu dziedzinach aranżacji domowej, komercyjnej i artystycznej przestrzeni. Celem inicjatywy jest budowa platformy firm, które wzajemnie się polecają, mając 100% pewność, że rekomendowany partner zapewnia rewelacyjną jakość usług i jest w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Plan Wnętrza to społeczność zaprzyjaźnionych ekspertów w swoich dziedzinach, dzięki którym designerskie projekty architektów wnętrz będą realizowane lekko, łatwo i przyjemnie.