BIURO PRASOWE

NA POLSKI RYNEK WKRACZA NOWA MARKA DESIGNERSKICH SOF – KVADRA!

dodana:

Nowoczesny design, wysoka jakość wykonania, możliwość łączenia ze sobą modułów wedle potrzeb i możliwości wnętrza. Takie propozycje oferuje chorwacka marka Kvadra, która w swoim portfolio produktów ma pomysłowe sofy i fotele o oryginalnych kształtach. Produkty tej firmy dostępne są już w Polsce, a ich wyłącznym dystrybutorem w naszym kraju jest sklep Le Pukka.

Kvadra to chorwacka marka, która na rynku istnieje od 2010 roku. Mimo krótkiej historii, oferta firmy znalazła już swoich wielbicieli w świecie, a produkty zdążyły podbić serca znawców designu. Firma stała się posiadaczem prestiżowej nagrody Reddot Design Avard 2012 za jeden ze swoich produktów – sofę Revolve.

Firma Kvadra specjalizuje się w produkcji sof modułowych, których składowe można wybrać samemu i dostosować do swoich potrzeb. Do wyboru są np. różne szerokości siedziska (83 cm i 103 cm) oraz różnorodne materiały i skóry (np. anilina) z najwyższej półki. Ponadto Kvadra oferuje  wygodne, mniejsze, rozkładane sofy, fotele i pufy dopasowane do kolekcji sof. Produkty są dopracowane w szczegółach. Wszystkie mechanizmy kanap są tak skonstruowane, że ich rozkładanie i składanie jest dla użytkownika przyjemnością.

Marka Kvadra to nowość na polskim rynku. Urzekł nas przede wszystkim design produktów i jakość ich wykonania oraz ogromna gama kolorów materiałów i skór do wyboru. 
W niektórych modelach istnieje możliwość doboru np. dwóch kolorów – innego na siedzisko, a innego na oparcie. Jest to świetne rozwiązanie dla odważnych klientów i dla miłośników kolorów we wnętrzach
 – mówi Katarzyna Barwińska, właścicielka Le Pukka concept store. Mimo, że marka pochodzi z Chorwacji to z przekonaniem można powiedzieć o ich produktach, że są „made in italy” co oznacza, że zarówno jakość jak i design są na bardzo wysokim poziomie – dodaje Katarzyna.

Wyłącznym dystrybutorem marki Kvadra na Polskę jest Le Pukka (www.lepukka.pl).

Kvadra to chorwacka firma, która rozpoczęła swoją działalność w segmencie mebli tapicerowanych w 2010 roku. Jej misją jest tworzenie oryginalnych mebli do wnętrz, które wzbogacą codzienne doświadczenia ich użytkowników. W ofercie Kvadra dostępne są pomysłowe sofy modułowe, które można samodzielnie komponować wedle potrzeby i możliwości wnętrza oraz designerskie fotele, które mogą tworzyć komplet z sofą. Założeniem firmy Kvadra jest tworzenie oryginalnych mebli z wysokiej jakości komponentów i materiałów, o ciekawym designie, a jednocześnie funkcjonalnych, które mogą być użytkowane przez wiele lat. Dowodem na ciekawą formę i jakość mebli Kvadra jest prestiżowe wyróżnienie Reddot Design Award 2012, które firma otrzymała za jeden z produktów – sofę Revolve.