BIURO PRASOWE

NA KAWĘ DO LE PUKKA!

dodana:

Od nowego roku we wnętrzach Le Pukka concept store na warszawskim Powiślu pojawił się kącik kawowy. Teraz odwiedzając concept store można nie tylko obcować z nowoczesnym designem, wybrać coś do domu, ale również porozmawiać z nami przy aromatycznej, pysznej kawie.

Kącik kawowy to przytulne miejsce w Le Pukka concept store, które zaaranżowane zostało specjalnie dla osób odwiedzających. Miejsce, gdzie można napić się kawy przy dźwiękach jazzowej muzyki, ale również chwila dla nas na obcowanie z nowoczesnymi formami.

-  To miejsce stworzyliśmy z myślą o wprowadzeniu nieformalnego klimatu w naszych wnętrzach. Le Pukka to miejsce, w którym nie tylko się kupuje, ale przede wszystkim szuka inspiracji i fachowej porady. Chętnie rozmawiam z klientami i doradzam im w zakupach oraz w kwestiach związanych z urządzaniem wnętrz. Przy kawie będzie jeszcze milej – mówi Katarzyna Barwińska, właścicielka Le Pukka concept store.

W Le Pukka pojawił się też kącik dla dzieci. Już nie musimy się obawiać, że nasza wizyta w Le Pukka potrwa tylko kilka minut, a dziecko będzie się nudziło.

Nasi najmłodsi klienci również znajdą coś dla siebie, podczas gdy ich rodzice będą szukali inspiracji do domu. Książeczki, kolorowanki, mięciutkie przytulanki oraz nowoczesny design już na was czekają – dodaje Katarzyna Barwińska.