Sofa narożna BASIC

5 909,00 zł

Opis Sofa narożna BASIC

Twórcy marki Prostoria (wcześniej Kvadra) przywiązują ogromną wagę do szczegółów, doboru wyselekcjonowanych materiałów i komponentów mebli oraz wyboru technologii wykonania sof i foteli. Firma współpracuje z wyselekcjonowanymi z rynku dostawcami, którzy podzielaną ich...

Twórcy marki Prostoria (wcześniej Kvadra) przywiązują ogromną wagę do szczegółów, doboru wyselekcjonowanych materiałów i komponentów mebli oraz wyboru technologii wykonania sof i foteli. Firma współpracuje z wyselekcjonowanymi z rynku dostawcami, którzy podzielaną ich ogromne zaangażowanie na rzecz utrzymania wysokiej jakości i dbałości o detale. Sofa Basic to połączenie klasyki z bardzo wysokim komfortem! Wspaniała jakość wykonania dodaje tej sofie gwarancji udanego zakupu. Smukłe nogi podtrzymują wygodne siedzisko wyposażone w miękkie poduchy. Design tej sofy jest ponadczasowy i powielany przez najlepszych na świecie producentów mebli!

Wykonanie: do wypełnienia siedziska używana jest wysoka i elastyczna pianka o dużej odporności, o właściwościach przeciwalergicznych, niezawierająca żadnych szkodliwych substancji chemicznych. Poduszki, jako integralna część sof są wypełnione pianką z recyklingu i bawełny chłonnej.

WARIANTY: sofa nie jest modułowa, możemy wybrać szezlong po PRAWEJ lub LEWEJ stronie. Sofa dostępna jest w wielu tkaninach i skórach. Wzorniki tkanin (tkaniny.pdf) i skór (skory.pdf)

CENA DOTYCZY PRODUKTU W PODSTAWOWEJ WERSJI TKANINY: A

Zapraszamy do zobaczenia sofy Basic w salonie Le Pukka.

Więcej
240 cm x 165 cm (szezlong)

Dodatkowe informacje o Sofa narożna BASIC

Wysyłka - w ciągu 35 dni
Przesyłka - 100 zł

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sofa narożna BASIC

Sofa narożna BASIC

Zobacz również