BIURO PRASOWE

MIERZYMY CZAS NA OKRĄGŁO!

dodana:

Zegar we wnętrzach to dodatek niezbędny. Leff Amsterdam to holenderska marka, która proponuje nowoczesne okrągłe zegary, których forma i design zainspirowana jest zegarkami, które nosimy na nadgarstku. Od niedawna są one dostępne w Le Pukka concept store.

Leff Amsterdam to marka z Holandii, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości zegarów. Myślą przewodnią przy projektowaniu tych elementów wystroju wnętrza jest przede wszystkim nowoczesny i minimalistyczny design, wysokiej jakości komponenty (mechanizm Seico) oraz bardzo dobre materiały wykonania jak tworzywa sztuczne, stal szlachetna, szkło i aluminium. Leff Amsterdam jako jedyny producent zegarów gwarantuje 5 letnią gwarancję na swoje produkty.

W Le Pukka concept store oraz na www.lepukka.pl dostępnych jest ponad dwadzieścia różnych zegarów ściennych od Leff Amsterdam. W zależności od modelu różnią się one wielkością, co pozwala na dopadowanie ich do pomieszczeń o zróżnicowanej wielkości. - Do mniejszych pomieszczeń sprawdzą się  modele których średnica ma od 25 cm do 35 cm np. One White, One25 Embossed Steel Arabic czy Leff Metlev35. Natomiast w większych, przestronnych i wysokich wnętrzach idealnie będą wyglądały modele One White Roman, One Black, One75 Aluminium White Index czy One45 Glass Black Index o średnicy od 45 cm do 75 cm – doradza Katarzyna Barwińska, właścicielka Le Pukka concept store.

Dla osób ceniących dodatki do wnętrz o niecodziennej formie Leff Amsterdam proponuje zegar Scope, zegar Brick który może być również zegarem biurkowym, Wyzer60 Dark Green, który nie ma standardowej tarczy, a same wskazówki pokaźnych rozmiarów (całkowita długość 75 cm) lub też Day&Night, którego głównym elementem jest klasyczny zegarek na rękę – do noszenia w dzień, a po powrocie do domu odwieszamy do okrągłej „bazy” umieszczonej na ścianie.