BIURO PRASOWE

METAFORM - W LE PUKKA DEBIUTUJE NOWA MARKA PERSONALIZOWANYCH MEBLI!

dodana:

Na  rynku zadebiutowała właśnie nowa marka oferująca elementy wyposażenia wnętrz. Metaform to wysokiej klasy meble, wykonane ręcznie, głównie z naturalnych materiałów i surowców. Wyróżnikiem marki jest możliwość niemal nieograniczonej personalizacji produktów wedle własnego gustu. Marka Metaform powstała z potrzeby tworzenia ponadczasowych w formie elementów wyposażenia wnętrz. Światowej klasy wzornictwo z powodzeniem połączono tu z najwyższą jakością wykonania. Wszystkie meble dostępne w ofercie Metaform powstają dzięki ręcznej pracy doświadczonych w swoim fachu, polskich rzemieślników.

Produkty Metaform wytwarzane są z naturalnych materiałów i surowców jak drewno czy spieki kwarcowe w przypadku stołów. Do produkcji szafek, komód czy regałów wykorzystano m in. MDF. Jednym z głównych wyróżników tej marki jest możliwość niemal nieograniczonej personalizacji oferowanych elementów wyposażenia wnętrza. Każdy z klientów może skorzystać z unikalnej możliwości aranżacji ich wymarzonych mebli wedle własnych potrzeb i kolorystyki wnętrz, do których trafią. Dostępne modyfikacje dotyczą zastosowanych materiałów, kształtów, rozmiarów, aż po detale wykończenia i kolorystykę.

Obecnie w ofercie Metaform dostępne są stoły do jadalni z blatami z naturalnych surowców, minimalistyczna komoda z kolorowymi akcentami, elementy wyposażenia sypialni - łóżko i szafka nocna. Znajdziemy tu także minimalistyczną szafkę, którą można powiesić na ścianie w biurze, regał o nieregularnie rozmieszczonych półkach oraz stolik kawowy

Premierowa kolekcja mebli Metaform dostępna w Le Pukka Concept Store oraz w sklepie on line – http://lepukka.pl/marki/metaform/.