AKTUALNOŚCI

METAFORM - NOWA MARKA W LE PUKKA

Na polskim rynku zadebiutowała nowa marka oferująca elementy wyposażenia wnętrz. Metaform to wysokiej klasy meble, wykonane ręcznie, głównie 
z naturalnych materiałów i surowców. Wyróżnikiem marki jest możliwość niemal nieograniczonej personalizacji produktów wedle własnego gustu.

Marka Metaform powstała z potrzeby tworzenia ponadczasowych w formie elementów wyposażenia wnętrz. Światowej klasy wzornictwo z powodzeniem połączono tu z najwyższą jakością wykonania. Wszystkie meble dostępne w ofercie Metaform powstają dzięki ręcznej pracy doświadczonych w swoim fachu, polskich rzemieślników.



Meble Metaform wytwarzane są z naturalnych materiałów i surowców jak drewno i spieki kwarcowe w przypadku stołów. Do produkcji szafek, komód czy regałów wykorzystano m in. MDF. Jednym z głównych wyróżników tej marki jest możliwość niemal nieograniczonej personalizacji oferowanych elementów wyposażenia wnętrza. Każdy z klientów może skorzystać z unikalnej możliwości aranżacji ich wymarzonych mebli wedle własnych potrzeb i kolorystyki wnętrza, do których trafią. Dostępne modyfikacje dotyczą zastosowanych materiałów, kształtów, rozmiarów, aż po detale wykończenia i kolorystykę.



Obecnie w ofercie Metaform dostępne są stoły do jadalniminimalistyczna komoda z przestrzennymi akcentami, elementy wyposażenia sypialni - łóżko i szafka nocna. Znajdziemy tu także minimalistycznąszafkę, którą można powiesić na ścianie, regał o nieregularnie rozmieszczonych półkach oraz stolik kawowy. Każdy z produktów można modyfikować wedle własnych potrzeb, dobierając wymiary, materiały wykończenia oraz kolorystykę mebli z palety RAL, wedle własnych upodobań. 



Premierowa kolekcja mebli Metaform dostępna jest wyłącznie w warszawskim Le Pukka Concept Store oraz w sklepie on line – http://lepukka.pl/19_metaform. Ekspozycję wybranych mebli można obejrzeć i zamówić w naszym salonie.