Łóżeczko Parole

1 269,00 zł

Opis Łóżeczko Parole

Meble z linni Parole to klasyczne, subtelne wzornictwo do pokoi dzieci i młodzieży, które zainspirowane są stylem prowansalskim . Łóżeczko-tapczanik pod materac 140 x 70 cm jest przeznaczony dla niemowlaka, ale również starszego dziecka. Posiada funkcję przekształcenia w tapczanik dla większego...

Meble z linni Parole to klasyczne, subtelne wzornictwo do pokoi dzieci i młodzieży, które zainspirowane są stylem prowansalskim.

Łóżeczko-tapczanik pod materac 140 x 70 cm jest przeznaczony dla niemowlaka, ale również starszego dziecka. Posiada funkcję przekształcenia w tapczanik dla większego dziecka, trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Boki ze szczebelkami są zakończone plastikową nakładką, zapobiegającą gryzieniu przez dziecko.
Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca oraz wyjmować szczebelki, dziecko może samodzielnie oraz bezpiecznie wychodzić i wchodzić z i do łóżeczka. Kolejnym etapem jest bezproblemowe pozbycie się części ze szczebelkami, a tym samym przekształcenie łóżeczka dla maluszka w tapczanik dla przedszkolaka.

Łóżeczko Parole wykonane jest z płyty MDF, poza leżyskiem i szczebelkami, które są zrobione z drewna (leżysko - sosna, szczebelki - buk).

Więcej
140 x 70 cm

Dodatkowe informacje o Łóżeczko Parole

Wysyłka - 4-5 tygodni
Przesyłka - 100 zł

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Łóżeczko Parole

Łóżeczko Parole

Zobacz również