MEBLE NA ZAMÓWIENIE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy do oferty nową usługę – produkcję MEBLI NA ZAMÓWIENIE oraz PERSONALIZACJĘ MEBLI. Zachęcamy do zapozniania się ze szczegółami!

Jeśli masz pomysł na mebel do mieszkania lub biura i nie znalazłeś go w naszej ofercie to wiedz, że jest możliwość wykonania go wedle indywidualnego zamówienia! Skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@lepukka.pl i określ jaki mebel potrzebujesz.

Po wstępnym wywiadzie wykonamy wizualizację i przygotujemy kosztorys prac. Dzięki współpracy z wykwalifikowanymi ekspertami w dziedzinie produkcji mebli, dla naszych klientów możemy stworzyć na zamówienie regały, szafki RTV, stoły do jadalni, konsole i komody, łóżka i wiele innych mebli i dodatków do wnętrza.

Decydując się na wykonanie mebli na zamówienie w Le Pukka otrzymujesz możliwość personalizacji elementów wyposażenia wnętrza, czyli samodzielnego dobrania składowych mebli. Masz możliwość zaplanowania nie tylko wymiarów, kolorystyki produktu, ale nawet doboru materiał z jakiego będzie wykonany nowy mebel wedle Twoich wytycznych.

Usługa wykonania mebli na zamówienie wyceniana jest indywidualnie po wstępnym wywiadzie z klientem i ustaleniu szczegółów dotyczących wykonania mebli. Zapraszamy!

[vc_anycontactform execute_hook="displayLeftColumn" execute_module="anycontactform"]

Nasze realizacje

Minimalistyczna szafka łazienkowa, lakierowana na wysoki połysk, wyposażona w wysokiej jakości szuflady marki Blum. Kompozycję dopełniają efektowne baterie Axor V projektu Philippe Starcka.

Regał Multishelf wyposażony w półeczki wedle indywidualnego projektu, polakierowany satynową farbą dobraną do kolorystyki ścian lazienki.

Drewniany stół do jadalni o prostym i klasycznym wzornictwie, dostosowany do potrzeb i wymiarów wnętrza. Produkt idealnie wpasował się w nowoczesne wnętrze jednego z warszawskich biur.

Minimalistyczny zestaw wypoczynkowy. Połączenie naturalnego drewna z siedziskiem wyłożonym poduchami idealnie sprawdza się w części relaksacyjnej, jednego z warszawskich biur.

Delikatne a jednocześnie bardzo nowoczesne nóżki pod umywalkę do nowoczesnej łazienki. Wykonane zostały ze stali nierdzewnej, polerowanej.

Wysoki stolik wykonany z drewna i MDF'u idealnie wpisuje się w część wypoczynkową jednego z warszawskich biur.