Thust

Marka THUST
To rodzinne rzemiosło Od 1819 roku produkuje wyjątkowe produkty z kamienia, które charakteryzują się wysoką jakością oraz niepowtarzalnym wzornictwem. Marka stosuje wybór najwyższej jakości kamieni pochodzących z kamieniołomów na całym świecie. Prosty design, elegancka forma, wyjątkowy kamień - to wszystko sprawia, że stoliki THUST idealnie wpasują się do wnętrz klasycznych, art deco i eleganckich, zachowanych w duchu nowoczesności. Możliwość wyboru dowolnego koloru kamienia oraz wymiarów stolika. Firma podchodzi do każdego klienta indywidualnie i wspólnie ustala efekt końcowy.
Stoliki THUST to nie tylko mebel, to również świadomość posiadania wyjątkowego, ręcznie wykonanego produktu specjalnie dla Ciebie.
Każdy ze stolików, może być sygnowany na blacie, tzn., ze klient może zamówić stolik ze swoim logo, inicjałami bądź innym wzorem. Może to być zarówno płytkie piaskowanie jak i cięcie wodą na przestrzał. To meble niepowtarzalne z wyjątkowym kamieniem, dodatkowo wykonane przez polskich rzemieślników.
 

Czytaj dalej →→

Produkty polecane