Produkty

Produkty Rowico

Rowico

Założona w 1971 roku przez Rolanda Hammargrena, Rowico jest odnoszącą sukcesy firmą rodzinną z międzynarodowym uznaniem.

Z dziedzictwem obejmującym prawie 50 lat jej styl projektowania przypadł do gustu wielu Klientom na całym świecie.

Dziś, w głównej siedzibie w pięknym mieście Halmstad w zachodnim wybrzeżu Szwecji, wnuki Rolanda, Fredrik i Jessica Hammargren, trzecie pokolenie rodziny, odgrywają aktywną rolę w działalności firmy.


Unikalny design to podstawowy rdzeń etosu Rowico, który przekłada się na szeroki wachlarz pięknych kolekcji, które oferują. Portfolio Rowico zawiera meble wolnostojące w różnych eklektycznych stylach; od romantycznych klasyków po skandynawskie, współczesne i minimalistyczne.


Skandynawskie meble w lekkim wykończeniu szybko zyskały światowy urok. Rowico opracowało własne unikalne skandynawskie kolekcje, które nie tylko wykorzystują charakter materiałów użytych do ich stworzenia, ale również są certyfikowane jako pozyskiwane w sposób zrównoważony.


Wdrażanie praktyk przyjaznych środowisku jest jednym z głównych celów Rowico. Dążenie do wspierania dobrze zarządzanej gospodarki leśnej na całym świecie jest ważne, tak ważne, że jesienią 2017 r. Złożono wniosek o przeprowadzenie audytu w celu uzyskania akredytowanej działalności FSC, co umożliwiło obrót wsparciem Rady Stewardship.


Dzisiaj wreszcie Rowico dostępne jest również w Polsce! Le Pukka jest pierwszym i jedynym sprzedawcą marki Rewico w Polsce. Z czystym sumieniem polecamy produkty tej marki, nie tylko za ich subtelny design, ale również za świetną jakość wykonania!


Rowico made In Sweden.

Więcej
Sortuj według:
na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 225 elementów
Wczytaj następną stronę
Pokazuje 1 - 32 z 225 elementów