PROSTORIA

Nowoczesny design, wysoka jakość wykonania, możliwość łączenia ze sobą modułów wedle potrzeb i możliwości wnętrza. Takie propozycje oferuje chorwacka marka Prostoria (dawniej Kvadra), która w swoim portfolio produktów ma pomysłowe sofy i fotele o oryginalnych kształtach. Produkty tej firmy dostępne są już w Polsce, a my jesteśmy jej wyłącznym dystrybutorem.
Prostoria to chorwacka marka, która na rynku istnieje od 2010 roku. Mimo krótkiej historii, oferta firmy znalazła już swoich wielbicieli w świecie, a produkty zdążyły podbić serca znawców designu. Meble są innowacyjne, przemyślane i oryginalne. Firma stała się posiadaczem prestiżowej nagrody Reddot Design Avard 2012 za jeden ze swoich produktów – sofę Revolve oraz oznaczenie Interior Innovation Award 2014 otrzymały dwa produkty z najnowszej kolekcji: krzesło Polygon i  fotel Up Lift.
Firma Prostoria specjalizuje się w produkcji sof modułowych, których składowe można wybrać samemu i dostosować do swoich potrzeb. Do wyboru są np. różne szerokości siedziska (83 cm i 103 cm) oraz różnorodne materiały i skóry (np. anilina) z najwyższej półki. Ponadto Prostoria oferuje  wygodne, mniejsze, rozkładane sofy, a także fotele i pufy dopasowane do kolekcji sof. Produkty są dopracowane w szczegółach. Wszystkie mechanizmy kanap są tak skonstruowane, że ich rozkładanie i składanie jest dla użytkownika przyjemnością.
Meble tej firmy to świetna propozycja dla fanów niecodziennych rozwiązań, przemyślanych konstrukcji i dobrego zagospodarowania przestrzeni. 

Czytaj dalej →→

Produkty polecane