BIURO PRASOWE

LIMITOWANA SERIA TOREBEK OD KASI JASYK JUŻ W LE PUKKA

dodana:

Limitowana seria torebek od Kasi Jasyk już w Le Pukka 

Piękna naturalna włoska skóra, eleganckie wykończenie wysokiej jakości materiałami, niepowtarzalny fason i ściśle limitowane serie. To cechy charakterystyczne torebek projektu Katarzyny Jasyk. 

Wybrane modele z wiosennej kolekcji torebek zaprojektowanych przez Katarzynę Jasyk dostępne są już w Le Pukka concept store. Kolekcja to zarówno małe eleganckie kopertówki jak i duże torby miejskie. Torebki wykonane są  z wysokiej jakości naturalnej skóry włoskiej, często wzorowanej na skórę gada, z wykończeniem aksamitnym 
i skórzanym. Ponad to, zawierają chromowane lub miedziane  wykończenie jak zapięcie czy łańcuszki. Każda torebka ma w środku kieszonkę na zamek. 

W wiosennej kolekcji, projektantka proponuje żywe kolory, jak fiolet, pomarańcz, zieleń, ale również nie pozostaje obojętna potrzebom tych mniej odważnych kobiet, które nie lubią rzucać się w oczy swoją stylizacją. Dla nich znajdą się torebki w kolorach stonowanych, jak beże i brązy.

Projektantka dba o to, aby każda torebka była inna, dostosowana nie tylko do różnych celów, jak eleganckie wyjście, spacer po mieście czy zakupy, ale również dla różnych typów osobowości kobiet. Każda torebka robiona jest tylko w jednym egzemplarzu. Niektóre modele maksymalnie w dwóch. Co oznacza, że drugiej takiej samej torebki raczej nie spotkamy.

- Torebki projektu Katarzyny Jasyk to piękne i unikalne dzieła. Cudowne jest to, że kupując taką torebkę mamy gwarancję, że nie zobaczymy drugiej takiej w ręku innej kobiety, a przecież to nas zawsze najbardziej irytuje. Jesteśmy dumni, że w Le Pukka możemy prezentować produkty wysokiej jakości i wspierać naszych polskich projektantów i designerów. W naszym concept storze mamy również inne produkty zaprojektowane przez Panią Katarzynę jak np. sofki i fotele – mówi Katarzyna Barwińska, właścicielka Le Pukka concept store.

Zarówno nową kolekcję toreb damskich projektu Katarzyny Jasyk, jak i piękne meble również jej projektu, można znaleźć w Le Pukka concept store oraz na www.lepukka.pl.