BIURO PRASOWE

LE PUKKA WSPIERA POLSKIE WZORNICTWO!

dodana:

Warszawski concept store meblowy Le Pukka poszerza wybór polskiego wzornictwa o nową markę – Rosa Nero. To kolejna, rodzima marka nowoczesnych mebli 
i akcesoriów do wnętrz.

Rosa Nero to nowoczesne, modne meble do mieszkania, wykonywane z naturalnych materiałów, lakierowanych zgodnie z indywidualnymi zamówieniami klientów na podstawie palety RAL. W ofercie Le Pukka znajdziemy nowoczesne komody, meblościanki, stoliki czy ławy do pokoju dziennego czy sypialni. Poza meblami z drewna i mdf’u, firma proponuje spory wybór wygodnych sof i foteli, dostępnych w wielu kolorach i fakturach tkanin lub skór. Wszystkie meble wytwarzane są wyłącznie w Polsce, we własnym zakładzie produkcyjnym w Żywcu, przy użyciu najwyższej jakości materiałów i surowców.

- Od samego początku istnienia Le Pukka wspieramy nowatorskie polskie marki. Do produktów Happy Barok, Bliss Design, FewChairs czy Lamps&Co., dołącza właśnie Rosa Nero. To znakomity przykład świetnych jakościowo mebli o ciekawym wzornictwie. Polscy projektanci bardzo duża wagę przywiązują do detali wykończenia i funkcjonalność mebli. Oferta naszych rodzimych firm z powodzeniem może konkurować jakością i wykonaniem nawet z najlepszymi włoskimi producentami – mówi Katarzyna Barwińska z Le Pukka Concept Store.

Wszystkie produkty Rosa Nero wykonywane są na specjalne zamówienie klienta. Czas oczekiwania na wybrane meble wynosi około cztery tygodnie.