AKTUALNOŚCI

Le Pukka na targach w Kolonii!

Jak co roku Le Pukka pojechała na targi do Kolonii zapoznać się z trendami na rok 2016. Odwiedziliśmy stoiska współpracujących z nami firm, wnikliwie oglądając każdy detal prezentujących nowości oraz stoiska topowych marek takich jak: Minotti, Moelteni, Vitra, B&B Italia, FlexForm czy Rolf Benz.

Stoisko Prostorii, której jesteśmy dystrybutorem.

Przeszliśmy dziesiątki kilometrów w poszukiwaniu nowych, designerskich i dostępnych cenowo marek, które spełnią nasze i Wasze oczekiwania!

Czy się udało? Dowiecie się już niebawem. :)

Na pewno nieprzemijającym trendem jest wciąż drewno! To materiał numer jeden. Na każdym „liczącym się” stoisku stał duży stół z drewnianym blatem, najczęściej z nieregularną krawędzią – my polecamy stół Primal Wood, który idealnie wpisuje się w ten trend i jest dostępny w naszym sklepie.

Wciąż w temacie drewna – hitem są także regały z dużą ilością półek wykonane właśnie z tego surowca.  Można to zaobserwować na przedstawionych zdjęciach. Jesteśmy jak zawsze na bieżąco i w naszej ofercie także znajdziecie coś w tym stylu. Regał Multishelf to idealna pozycja dla fanów dużych, nieregularnych kształtów i funkcjonalnych mebli.

Duże, funkcjonalne regały to wciąż hit!

Ponadto, w dalszym ciągu królują szarości, a przede wszystkim szara sofa. To zdecydowanie jeden z największych trendów  od kilku ostatnich lat!

Dużym powodzeniem cieszą się krzesła wykonane z tworzywa sztucznego, w połączeniu z drewnianymi nogami, w różnych kształtach i kolorach. Naszym bestsellerem są krzesła Lars, hiszpańskiej marki La Forma. To idealna propozycja do jadalni.

Jak zawsze po targach jesteśmy pełni nowych pomysłów, dlatego zachęcamy do regularnego sprawdzania naszej oferty, bo każdego dnia pojawiają się nowości – już teraz mamy w ofercie nowe sofy Innovation, a w krótce pojawią się na stronie kolejne nowości. Zapiszcie się do newslettera, żeby być z nami na bierząco!