BIURO PRASOWE

LE PUKKA CONCEPT STORE SKOŃCZYŁA ROK!

dodana:

Piękne wnętrza plus nowoczesny design, plus wyjątkowe meble i niebanalne dodatki do domu. Dodajmy do tego jeszcze produkty robione ręcznie w limitowanych edycjach, meble polskich i zagranicznych projektów, profesjonalne doradztwo oraz miłą atmosferę. W wyniku połączenia tych składników otrzymujemy Le Pukka concept store, która właśnie skończyła rok!

Pomysł na Le Pukka Concept Store powstał rok temu. Na rynku brakowało miejsca, w którym osoby wykańczające swoje wymarzone mieszkanie mogłyby znaleźć coś więcej niż tylko meble. – Zależało nam, aby wypełnić tę pustkę na rynku i stworzyć miejsce, w którym można dobrać wyposażenie wnętrza „od A do Z”. Chcemy, aby meble i dodatki dostępne w Le Pukka mogły stać się inspiracją dla ludzi, poszukujących własnego stylu – informuje Katarzyna Barwińska, właścicielka Le Pukka. Concept Store mieści się przy ulicy Solec 58/60 w Warszawie, ale prowadzi również sprzedaż internetową www.lepukka.pl.

Le Pukka to miejsce idealne dla tzch ktrórzy poszukują inspiracji, własnego stylu, ciekawych dodatków do wnętrz. Przychodząc do nas na zakupy każdy może otrzymać bezpłatną poradę w kwestii wykończenia mieszkania, dobrania mebli i połączenia kolorów itp. Pracownicy chętnie rozmawiają z klientami i udzielają im porad. Można tu usiąść przy kawie i miłej muzyce, rozłożyć plany mieszkania (pomocne mogą być również zdjęcia wnętrza) i podyskutować na temat doboru odpowiednich mebli czy dodatków.

W ostatnim miesiącu w ofercie Le Pukka pojawiło się wiele nowości prosto z Włoch – Slide Design – piękne meble z polietylenu, podświetlane ledowo, które idealne będą na taras i do ogrodu, Kubikoff – nowoczesne krzesła i fotele wykonane z tworzywa sztucznego, skór, drewna, Area DeClic miękkie fotele o opływowych kształtach w intensywnych kolorach oraz Cattelan Italia – wysokiej jakości meble do salonu, sypialni i jadalni. Są to marki oferujące nowoczesne meble wysokiej jakości o oryginalnych formach, które zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

W Le Pukka concept store oprócz modnych produktów do wyposażenia wnętrz znaleźć można piękną pościel dziecięcą, modne plakaty retro, ale także ręcznie robione dodatki. Ręcznie wykonano również ozdobne lalki wykonane z jedwabiu Laloushka – wzorowane na znanych postaciach ze świata mody i show businessu. Kimmidolls to kolejne perełki w Le Pukka. Są to lalki ręcznie malowane, każda ma swoje imię, inny strój, inną kolorystykę, którą można dopasować do swojego pomieszczenia.
– Wspieramy polskich projektantów mebli i dodatków, zarówno tych młodych, którzy dopiero zaczynają, jak i tych już znanych jak np. firmę Happy Barok – oferują piękne, wysokiej jakości meble – mów Katarzyna Barwińska.

Le Pukka Concept Store tworzy w wokół siebie społeczność ludzi zainspirowanych wyjątkowym designem. Zapraszamy na fanpage Le Pukka w serwisie Facebook.com oraz na bloga www.hungryfordesign.pl, gdzie można znaleźć  różnorodne porady dotyczące urządzania wnętrz i nowinki z rynku.