Lampka Duży Druh

898,99 zł

Opis Lampka Duży Druh

Lampka wykonana na bazie bakelitowego aparatu DRUH z lat 50-tych,zamocowanego na statywie fotograficznym 7-segmentowym INES z lat 60-tych. Żarówka 40W z gwintem E27.Abażur kremowy, zmywalny, wkręcany na oprawkę.Przewód 2,5m z wyłącznikiem przelotowym.Zasilana napięciem 230V, prosto z sieci. Oryginalny, niepowtarzalny produkt...

Lampka wykonana na bazie bakelitowego aparatu DRUH z lat 50-tych,zamocowanego na statywie fotograficznym 7-segmentowym INES z lat 60-tych. Żarówka 40W z gwintem E27.Abażur kremowy, zmywalny, wkręcany na oprawkę.Przewód 2,5m z wyłącznikiem przelotowym.Zasilana napięciem 230V, prosto z sieci.
Oryginalny, niepowtarzalny produkt wykonany ręcznie.Z racji że aparat i statyw były używane i mają kilkadziesiąt lat, każda lampka jest jedyna w swoim rodzaju.

Dodatkowe informacje:Aparat fotograficzny DRUH SYNCHRO zaprojektowany w Zakładach Artystyczno-Badawczych Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.Produkowany był po II wojnie światowej przez Warszawskie Zakłady Fotooptyczne.Druh Synchro należy do światowej "rodziny" bakelitowych aparatów skrzynkowych z wykręcanym tubusem obiektywu, która wywodzi się konstrukcyjnie z przedwojennego francuskiego aparatu Photax II Blinde. Przez to też należy do stylu wzornictwa art deco.

Zapraszamy do obejrzenia na żywo w Le Pukka :)

Więcej

Dodatkowe informacje o Lampka Duży Druh

Wysyłka - w ciągu 14 dni
Przesyłka - 20 zł

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Lampka Duży Druh

Lampka Duży Druh

Zobacz również