Chess

608,40 zł 676,00 zł

Opis Chess

Chess pochodzi z najnowszego katalogu La Forma - Comer, w którym znaleźć można meble do wyposażenia jadalni zaprojektowanane wedle najnowszych trendów w urządzaniu wnętrz. Krzesło Chess obite jest tapicerką ze skóry syntetycznej (dostępny w trzech kolorach), nóżki o kształcie stożków...

Chess pochodzi z najnowszego katalogu La Forma - Comer, w którym znaleźć można meble do wyposażenia jadalni zaprojektowanane wedle najnowszych trendów w urządzaniu wnętrz.

Krzesło Chess obite jest tapicerką ze skóry syntetycznej (dostępny w trzech kolorach), nóżki o kształcie stożków wykonane są z metalu, pomalowane w kolorze siedziska. Produkt idealnie sprawdzi się jako wygodne krzesło w jadalni, ale także bęzie dobrze pasować do biura, poczekalni czy lokalu komercyjnego. Dzięki swojej uniwersalnej formie dopasuje się do wnętrza zarówno w stylu klasycznym jak i minimalistycznym.

Produkty do wyposażenia wnętrza oferowane przez La Forma są innowacyjne, funkcjonalne i zgodne z aktualnymi trendami we wzornictwie. Meble i dodatki są bardzo dobrej jakości, wykonane z dbałością o detale. Zostały zaprojektowane tak, aby pomagać w codziennym domowym życiu, przyczyniać się do wygodnego wypoczynku, ale również cieszyć oko pięknymi i oryginalnymi formami.

Więcej
80,5 x 54,5 x 55 cm

Dodatkowe informacje o Chess

Wysyłka - w ciągu 14 dni
Przesyłka - 20 zł

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Chess

Chess

Zobacz również