Aura

392,00 zł

Opis Aura

Krzesło Aura pochodzi z najnowszego katalogu La Forma - Comer, w którym znaleźć można meble do wyposażenia jadalni zaprojektowanane wedle najnowszych trendów w urządzaniu wnętrz. Całe siedzisko obite jest skórą syntetyczną. Rama krzesła wykonana jest z drewnianej sklejki. Dla większego komfortu wnętrze...

Krzesło Aura pochodzi z najnowszego katalogu La Forma - Comer, w którym znaleźć można meble do wyposażenia jadalni zaprojektowanane wedle najnowszych trendów w urządzaniu wnętrz.

Całe siedzisko obite jest skórą syntetyczną. Rama krzesła wykonana jest z drewnianej sklejki. Dla większego komfortu wnętrze siedziska i oparcia wypełnione są pianką. Nóżki są ze stali i zostały pomalowane pod kolor krzesła.

Produkt sprawdzi się jako siedzisko przy stole w kuchni, ale także w jadalni - zarówno w tej urządzonej w stylu minimalistycznym i nowoczesnym, jak i klasycznym.

Krzesła Aura dostępne są w czterech klasycznych kolorach: biały, beżowy, czarny i grafitowy.

Produkty do wyposażenia wnętrza oferowane przez La Forma są innowacyjne, funkcjonalne i zgodne z aktualnymi trendami we wzornictwie. Meble i dodatki są bardzo dobrej jakości, wykonane z dbałością o detale. Zostały zaprojektowane tak, aby pomagać w codziennym domowym życiu, przyczyniać się do wygodnego wypoczynku ale również cieszyć oko pięknymi i oryginalnymi formami.

Więcej
91 x 44 x 55 cm

Dodatkowe informacje o Aura

Wysyłka - w ciągu 14 dni
Przesyłka - 20 zł

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Aura

Aura

Zobacz również