Konsola Stick

1 813,00 zł

Opis Konsola Stick

Konsola Stick pochodzi z kolekcji Living, w której znaleźć można minimalistyczne meble do wyposażenia salonu utrzymane w jednej stylistyce. Produkty z tej linii występują w bieli lub szarościach, w połączeniu z drewnianymi, surowymi elementami. Konsola Stick to oryginalny mebel w stylu skandynawskim. Produkt...

Konsola Stick pochodzi z kolekcji Living, w której znaleźć można minimalistyczne meble do wyposażenia salonu utrzymane w jednej stylistyce. Produkty z tej linii występują w bieli lub szarościach, w połączeniu z drewnianymi, surowymi elementami.

Konsola Stick to oryginalny mebel w stylu skandynawskim. Produkt wykonany jest z MDF'u lakierowanego na biało. Mebel oparty jest na drewnianych nogach w kolorze naturalnym. 

To świetna pozycja do wąskiego przedpokoju - może służyć za stołek na klucze i dokumenty, czy mniejsze drobiazgi. Dobrze się także sprawdzi w salonie lub gabinecie, jeśli mając mało miejsca chcemy zyskać kolejny mebel. Przydatna konsola bardzo sprawnie zastąpi półkę czy szafkę i uzupełni wnętrze prostym designem. 

Więcej
84 x 120 x 30 cm

Dodatkowe informacje o Konsola Stick

Wysyłka - w ciągu 14 dni
Przesyłka - 100 zł

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Konsola Stick

Konsola Stick

Zobacz również