BIURO PRASOWE

JADALNIA PO WŁOSKU!

dodana:

Mogłoby się wydawać, że w dziedzinie tak podstawowej jak meble do jadalni trudno wymyśleć cokolwiek nowego. Stoły i krzesła są z nami od wieków i często nawet nie zauważamy ich w naszych wnętrzach. Najnowsza kolekcja mebli Infiniti Design, która tuż po premierze na targach w Mediolanie właśnie zawitała do Polski zdecydowanie zrywa z utartymi schematami! Zobaczcie sami!

Salone Internazionale del Mobile to jedna z największych imprez w branży designerskiej na świecie. Podczas tegorocznej edycji, która miała miejsce w kwietniu tego roku włoska firma Infiniti Design zaprezentowała nowe podejście do projektowania mebli w swojej najnowszej kolekcji stołów, krzeseł i foteli. Tuż po premierze w Mediolanie nowości tej włoskiej marki trafiły do warszawskiego concept store’u Le Pukka.

Najnowsza kolekcja Infiniti Design to niecodzienne połączenia faktur, materiałów i kształtów. Znajdziemy w niej między innymi  ażurowe, kolorowe krzesła z tworzyw sztucznych, tapicerowane wysokie fotele z podnóżkami, krzesła drewniane oraz minimalistyczne stoły do jadalni. Odważne połączenia tradycyjnych surowców takich jak drewno z nowoczesnymi materiałami syntetycznymi oraz polerowanej stali z tapicerowanymi siedzeniami wprowadzają do naszych pomieszczeń klimat światowego designu.

Targi w Mediolanie stanowią źródło najważniejszych trendów w światowym designie. Te najciekawsze staramy się jak najszybciej wprowadzać na polski rynek, stąd decyzja 
o włączeniu najnowszej kolekcji Infiniti do naszej oferty
 – mówi Katarzyna Barwińska z Le Pukka concept store.

Najnowsze meble Infiniti Design są już dostępne w naszym sklepie internetowym www.lepukka.pl