BIURO PRASOWE

INFINITI DESIGN W POLSCE!

dodana:

Kreatywne projekty, duży wybór materiałów wykonania, nowoczesne wzornictwo oraz wysoka jakość produktów – tak w kilku słowach można opisać fotele i krzesła włoskiej marki Infiniti Design, która jest już dostępna w Polsce w Le Pukka concept store.

Infiniti Design to nowość na polskim rynku. Marka została założona w 2008 roku, a jej założycielem jest firma OMP SRL, producent komponentów do mebli, istniejący na rynku od 1905 roku. Infiniti Design specjalizuje się w produkcji komfortowych, wysokiej jakości foteli, designerskich krzeseł i minimalistycznych stołów. Do wyboru jest wiele materiałów wykonania - od litego drewna w różnych odcieniach po kolorowy czy transparentny poliwęglan i polikarbon, sklejkę oraz fornir. Klienci mogą również wybierać spośród różnych opcji podstaw krzeseł – znajdziemy tu zarówno stal chromowaną, satynowaną, drewno czy obrotowe stelaże siedziska.

Kreatywność, innowacyjność i estetyka to synonimy tej nowej na naszym rynku marki, która  od kilku dni dostępna jest w Le Pukka concept store. - Wszystkie te produkty cechuje wysoka jakość wykonania tzw. „made in italy”, dopracowane detale oraz ciekawy i oryginalny design – informuje Katarzyna Barwińska, właścicielka Le Pukka concept store.