Orlando

375,00 zł

Opis Orlando

Hiszpańska marka La Forma - nowość na polskim rynku! Produkty do wyposażenia wnętrza oferowane przez La Forma są innowacyjne, funkcjonalne i zgodne z aktualnymi trendami we wzornictwie. Meble i dodatki są bardzo dobrej jakości, wykonane z dbałością o detale. Zostały zaprojektowane tak, aby pomagać w codziennym domowym...

Hiszpańska marka La Forma - nowość na polskim rynku!

Produkty do wyposażenia wnętrza oferowane przez La Forma są innowacyjne, funkcjonalne i zgodne z aktualnymi trendami we wzornictwie. Meble i dodatki są bardzo dobrej jakości, wykonane z dbałością o detale. Zostały zaprojektowane tak, aby pomagać w codziennym domowym życiu, przyczyniać się do wygodnego wypoczynku ale również cieszyć oko pięknymi i oryginalnymi formami.

Hoker Orlando pochodzi z najnowszego katalogu La Forma - Comer, w którym znaleźć można meble do wyposażenia jadalni zaprojektowanene wedle najnowszych trendów w urządzaniu wnętrz.

Wysokie, wygodne krzesło barowe Orlando wykonane jest z polipropylenu - odpornego na użytkowanie tworzywa sztucznego. Krzesło ma ciekawy, opływowy kształt siedziska i oparcia. Opiera się na jednej stalowej, chromowanej nodze z podpórką na stopy i dodatkowo jest regulowane w wysokości za pomocą stalowej rączki umieszczonej pod siedziskiem. Produkt idealnie sprawdzi się przy domowych barkach czy wysokich blatach w kuchni lub w jadalni. Siedzisko jest miękkie i wygodne - wypełniono je miękką pianką obitą w skórę syntetyczną w kolorze krzesła.

Produkt dostępny jest w czterech kolorach - szarym, białym, czarnym i czerwonym.

Więcej
84 - 104,5 x 38,5 x 40 cm

Dodatkowe informacje o Orlando

Wysyłka - w ciągu 14 dni
Przesyłka - 50 zł

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Orlando

Orlando

Zobacz również