Szafka RTV URAN.1

4 645,50 zł

-5%

4 890,00 zł

oszczędasz 244,50 zł
Promocja kończy się za:

Opis Szafka RTV URAN.1

Szafka RTV URAN.1 jest niezwykle pojemna - do dyspozycji znajdziemy dwie pokaźne szuflady, dwie równie potężne szafki oraz dwie arcyszerokie otwarte półki na sprzęt rtv. URAN.1 posłuży jako szafka...
Szafka RTV URAN.1 jest niezwykle pojemna - do dyspozycji znajdziemy dwie pokaźne szuflady, dwie równie potężne szafki oraz dwie arcyszerokie otwarte półki na sprzęt rtv. URAN.1 posłuży jako szafka rtv w Twoim salonie lub pokoju dziennym, w mieszkaniach loftowych, eklektycznych, ale i skandynawskich.

Dane techniczne:
Materiał: sklejka brzozowa, wosk olejny
Wybarwienie: wosk olejny dąb (za dopłatą inne wybariwenie z dostępnej palety w galerii produktu)

Wymiary:
Szerokość: 210 cm
Wysokość: 54 cm
w tym nóżki: 20 cm
Głębokość: 40 cm

URAN.1 wykonany jest od początku do końca metodą handmade, każdy element jest ręcznie wykańczany. Do produkcji uwywany jest wysokiej jakości drewno (sklejka czyli sprasowane płaty litego drewna brzozowego). Drewno jest preparowane tak, by powierzchnia pozwalała na swobodne użytkowanie. Impregnaty to naturalne woski twarde olejne odporne na ścieranie i zabrudzenia.

Czas realizacji: 10-13 tygodni.
więcej
Wysokość
54 cm
Szerokość
210 cm
Głębokość
40 cm

Dodaj do listy życzeń

Negocjuj cenę

Przesyłka - 200 zł

Data sheet

Wysokość 54
Szerokość 210
Głębokość 40

Produkty podobne

Najbardziej popularne

Ostatnio przeglądane

Opinie

Napisz opinię

Szafka RTV URAN.1

Szafka RTV URAN.1

Szafka RTV URAN.1 jest niezwykle pojemna - do dyspozycji znajdziemy dwie pokaźne szuflady, dwie równie potężne szafki oraz dwie arcyszerokie otwarte półki na sprzęt rtv.