Fotel Elegance

2 398,00 zł

Opis Fotel Elegance

Twórcy marki   Prostoria (dawniej Kvadra)   przywiązują ogromną wagę do szczegółów, doboru wyselekcjonowanych materiałów i komponentów mebli oraz wyboru technologii wykonania sof i foteli. Firma współpracuje z wyselekcjonowanymi z rynku dostawcami, którzy...

Twórcy marki Prostoria (dawniej Kvadra) przywiązują ogromną wagę do szczegółów, doboru wyselekcjonowanych materiałów i komponentów mebli oraz wyboru technologii wykonania sof i foteli. Firma współpracuje z wyselekcjonowanymi z rynku dostawcami, którzy podzielaną ich ogromne zaangażowanie na rzecz utrzymania wysokiej jakości i dbałości o detale.

 
Fotel Elegance to komfort o delikatnej formie. Duże poduchy dostępne w komplecie zapewniają pełną wygodę. To idealny fotel do domowego gabinetu, jako element kąciku odpoczynku, czy jako stylowa alternatywa dla pufy. Wybrana w wariancie ze skóry będzie wspaniałym elementem wyposażenia i nada szyku i elegancji lokalom komercyjnym. Skórzana wersja świetnie się też sprawdzi w salonie, gdzie pięknie się skomponuje z minimalistycznym czy skandynawskim wnętrzem.

Informacje techniczne:

·         Fotel dostępny jest w wielu tkaninach i skórach

·         Siedzisko wypełnione naturalnym pierzem

·         CENA DOTYCZY PRODUKTU W TKANINIE 'A'.

Więcej
80 x 85 x 80 cm

Dodatkowe informacje o Fotel Elegance

Wysyłka - w ciągu 35 dni
Przesyłka - 150 zł

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Fotel Elegance

Fotel Elegance

Zobacz również